Úvodní stránka

4.kolo šach. turnaje

Na čele "A" turnaje se hrálo opatrněji a tak na 1, - 4. šachovnici boje skončily remízou. Na 5. šach. však FM Kubečka David zabojoval a zvítězil atak se na prvních místech seřadili hráči se 3,5 body v tomto pořadí: 1. FM Lukáš Vlasák ze Sokola Klatovy, 2. Václav Svoboda z OAZY Praha, 3. FM Stanislav Kuba z ŠK Kdyně, 4. Miroslav Palek z

ŠK Líně a 5. FM David Kubečka z OAZY Praha.

Rovněž v "B" turnaji se hrálo opatrněji a tak na prvních dvou šachovnicích a na čtvrté skončily partie smírně, na třetí vyhrál Haderka Karel z Tatranu Litovel a Jitka Jánská ze Sokola Klatovy zvítězily a tak je na prvích místech 7 hráčů se 3,5 body. Seřadili se v tomto pořadí: Folta Jaroslav, Haderka Karel, Kovář Petr, Kovář Václav, Váchal Josef, Jánská Jitka a Tejček Bohumil. Podle losování uvidíme jistě i v pátem kole skvělé souboje a jsem přesvědčen, že se bude na co dívat.