Úvodní stránka

Slovo ředitele

Jsem velmi potěšen, že Vás mohu pozvat na 26. ročník šachového turnaje „O pohár města Klatov“. Jedno čtvrtstoletí trvání turnaje máme za sebou a letos vstoupíme do dalšího čtvrtstoletí. Proto jsme pro Vás přichystali jedno milé překvapení, navýšili jsme cenový fond.

Turnaj bude tradičně probíhat v reprezentativních prostorách kulturního domu Klatov. Stejně jako v minulosti i letos zachováváme tempo hry (2 hod/partii + 30 s za každý tah) i zápočet obou turnajů na FIDE ELO.

Organizujeme pro Vás, stejně jako v minulých letech, řadu doprovodných akcí jako turnaj v malé kopané, stolním tenisu, beach volejbalu či oblíbeném bleskovém šachu. Dále turnaj v rapidu open, seniory a juniory. Doufáme, že Vám těmito akcemi Váš pobyt na turnaji zpříjemníme. Navíc ke konci turnaje začíná klatovská pouť, která je lemována mnoha kulturními akcemi.

Věřím, že se opět přivítám s hráči, kteří k nám pravidelně jezdí a také rád uvítám hráče, kteří na náš turnaj zavítají poprvé. Doufám, že se Vám bude na našem turnaji i v našem městě líbit a že se budeme setkávat i v příštích létech.

Za Vaši přízeň Vám děkuji.

Ředitel turnaje Ing. Pavel Hrdlica.