Úvodní stránka

OPEN Klatovy 2018 - stav přihlášek a ubytování (aktualizace 6.6.2018)

Na letošní 26. ročník turnaje O pohár města Klatov je k datu 5. června přihlášeno 195 šachistů z nichž 66 má zájem hrát turnaj A a 105 turnaj B. Z pohledu pořadatelů nás velmi těší velký zájem ze strany šachistů, kdy oproti loňsku očekáváme navýšení celkového počtu nad magickou hranici 200. Obzvláště nás těší nárůst mladých šachistů všech věkových kategorií. Oficiální termín přihlášek je až 10. června, přesto doporučujeme všem zájemcům , především těm , kteří mají zájem o ubytování, o co nejdřívější přihlášení.
Velký počet přihlášených hráčů a doprovody nám bohužel způsobil první problém, protože v současné době je zcela naplněna kapacita ubytování v Střední integrované škole, v penzionu Na Vršku, v penzionu U Hejtmana a v penzionu U parku. 

Podařilo se nám dosehnat několik nových pokojů a nyní nabízíme tato volná místa :

A) Penzion Klatovský dvůr - 1x pokoj pro 2-3 osoby, cena 350 Kč/noc

B) Hotel Beránek - 2x pokoj pro 3 osoby, cena 230 Kč/noc (na pokoji je sprcha, WC je společné na patře.)

C) Hotel Beránek - 2x pokoj pro 3 osoby, cena 180 Kč/noc (sprcha i WC společné na patře, jde o ubytování pro nenáročné)

D) Penzion Time-OUT (3*) - 3x pokoj pro 1 osobu (500 Kč), 3x pokoj pro 2 osoby (390 Kč/osobu), 1x pokoj pro 3 osoby (350 Kč/osobu) - komfortní nově postavený penzion

E) Hotel Time-OUT (4*) - 2x pokoj pro 1 osobu (700 Kč), 3x pokoj pro 2 osoby (450 Kč/osobu), 1x pokoj pro 3 osoby (390 Kč/osobu) - luxusní nový hotel.

F) Hotel Central (3*) - 1x jednolůžkový pokoj (950 Kč), 1x dvoulůžkový pokoj (650 Kč/osobu).

Pokusíme se dosehnat zájemcům ještě další ubytovací kapacity, pravděpodobně půjde o komfortnější ubytování s vyšší cenou. 
Na těchto stránkách Vás budeme průběžně o možnostech ubytování informovat. Ohledně nabídky volné ubytovací kapacity se prosíme nejdříve informujte o pořadatele, situace se rychle mění, turnaj se hraje v době konání Klatovské pouti a volné pokoje jsou v tomto období méně dostupné než v jiných termínech.

Těšíme se na Vaši účast.

Za celý organizační tým zdraví
Karel Nováček